Ønsker du TIME HOS TERAPEUT MED KOMMUNAL DRIFTSAVTALE?

Kontakt terapeut direkte for timebestilling.

 

SOFIEMYR

Kristian B. Ruud
Fysioterapeut- Manuellterapeut

kristian@atletfysio.no

Timebestilling etter avtale:

I nettleser uten BankID  https://psno-patient-platform-fe.svc.pasientsky.no

I nettleser med BankID https://my.pasientsky.no/no/

 

Lene H. Fleischer
Psykomotorisk fysioterapeut

lene@atletfysio.no
https://www.koherenthelse.no/pasientsky

Camilla Sundsbak
Psykomotorisk fysioterapeut
camilla@atletfysio.no
https://www.koherenthelse.no/pasientsky

Rune Andreas Småland
Fysioterapaut
rune@atletfysio.no

 

DRØBAK

Monica Sneis
Manuellterapeut
monica@atletfysio.no
Tlf; 96 63 03 23

Henny Enger
Psykomotorisk Fysioterapeut
henny@atletfysio.no
Tlf; 90 55 81 16

Andrè Bjørkheim
Manuellterapeut
andre@atletfysio.no
Tlf; 92 06 67 45

ÅPNINGSTIDER

Atlet Fysio Sofiemyr
Mandag: 07:00 – 21:00
Tirsdag: 07:00 – 21:00
Onsdag: 07:00 – 21:00
Torsdag: 07:00 – 21:00
Fredag: 07:00 – 18:00
Lørdag: 09:00 – 14:00
Søndag: 9:00 -13:00